Interaktywne warsztaty z zabiegiem na żywo

REHABILITACJA ATROFICZNEJ SZCZĘKI ZA POMOCĄ IMPLANTÓW ZYGOMATYCZNYCH ORAZ IMPLANTÓW SKRZYDŁOWYCH

PRZY UŻYCIU SZABLONU CHIRURGICZNEGO I KASETY (EZGOMA®)

prowadzony przez
Dr. Piotr Melon, Dr. Marcin Ciesielski, Dr. Paweł Czechowski

12 stycznia 2022

ŁÓDŹ, POLSKA

Opis kursu

Zabieg wszczepienia czterech implantów zygomatycznych oraz dwóch implantów skrzydłowych z użyciem szablonu chirurgicznego Noris Medical fully guided oraz kasety do nawigacji do implantów zygomatycznych EZgoma®.

Cele kursu

Podczas szkolenia uczestnicy poznają technikę zewnątrzzatkową dla implantów zygomatycznych oraz korzyści płynące z dodatkowego wczepienia implantów skrzydłowych.

Zabieg będzie wykonany z użyciem nowatorskiego szablonu chirurgicznego Ezgoma, który daje dodatkową możliwość wczepienia implantów w sposób kontrolowany.

wykładowcy

Dr. Piotr Melon

Dr. Piotr Melon

LEK. DENT.

Doktor Piotr Melon jest absolwentem Uniwersytetu Medycznego w Łodzi.
Umiejętności w zakresie leczenia implantologicznego zdobył podczas 12 lat pracy w Poradni Chirurgii Stomatologicznej i Implantologii Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego.

W ciągu tych 12 lat dr Piotr Melon z powodzeniem wykonał ponad 3500 zabiegów implantologicznych. Ze względu na duże doświadczenie i wszechstronne umiejętności w zakresie leczenia implantologicznego często uczestniczy w zabiegach innych implantologów jako instruktor lub konsultant.
W ramach swojej funkcji wspiera implantologów w całej Polsce swoją wiedzą i doświadczeniem w zakresie leczenia implantologicznego. Jest również współautorem programu i wykładowcą szkoleń implantologicznych dla lekarzy stomatologów.
Ze względu na doświadczenie, umiejętności oraz wysoki standard wykonywanych zabiegów pacjenci z zagranicy często decydują się na leczenie implantologiczne u dr Piotra Melona.
Pacjenci szczególnie cenią sobie konsultacje implantologiczne z dr Piotrem Melonem, podczas których uzyskują konkretne informacje, przekazane w profesjonalny i rzeczowy sposób.

Dr. Paweł Czechowski

Dr. Paweł Czechowski

LEK. DENT.

Doktor Paweł Czechowski jest absolwentem Uniwersytetu Medycznego w Łodzi.
Wiedzę i umiejętności z zakresu leczenia implantologicznego zdobywał w Klinice Chirurgii Stomatologicznej i Implantologii Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego.
W ciągu ostatnich 10 lat dr Paweł Czechowski jako stały członek zespołu implantologicznego kierowanego przez dr. Jerzego Foczpańskiego, jednego z pionierów leczenia implantologicznego w Polsce, przeprowadził lub brał udział w ponad 3500, w wielu przypadkach bardzo skomplikowanych, zabiegów i implantacji i planowaniu leczenia protetycznego dla ponad 2400 pacjentów.

Ze względu na swoje umiejętności jest często zapraszany przez innych implantologów do udziału w zabiegach w charakterze konsultanta.
W ramach swojej funkcji wspiera implantologów w całej Polsce swoją wiedzą i doświadczeniem w zakresie leczenia implantologicznego. Jest również współautorem programu i wykładowcą szkoleń implantologicznych dla lekarzy stomatologów.
Doktor Paweł Czechowski jest szczególnie ceniony przez pacjentów za umiejętność zaplanowania leczenia implantologicznego w taki sposób, aby można je było przeprowadzić w krótkim czasie i w sposób komfortowy dla pacjenta.

Dr. Marcin Ciesielski

Dr. Marcin Ciesielski

DR N. MED.

Dr Marcin Ciesielski ukończył Akademię Medyczną w Łodzi w 2001 roku.
W 2008 roku uzyskał tytuł doktora nauk medycznych, a w 2012 roku ukończył specjalizację z chirurgii szczękowo-twarzowej w Centralnym Szpitalu Klinicznym Uniwersytetu Medycznego w Łodzi.

Doktor Ciesielski na co dzień pracuje w Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym w Łodzi, zajmując się najcięższymi przypadkami klinicznymi, prowadzi również prywatną praktykę stomatologiczną.
Wraz z Pawłem Czechowskim i Piotrem Melonem tworzą zespół specjalizujący się w implantacji implantów zygomatycznych oraz rehabilitacji pełnego łuku.
Od 2010 roku doktor jest członkiem Irlandzkiego Stowarzyszenia Medycznego, i rozwija swoją karierę zawodową również w Irlandii.

co otrzymasz po ukończeniu kursu

Oficjalny certyfikat Noris Medical

profesjonalne materiały

warunki uczestnictwa

po rejestracji otrzymasz wszelkie informcje mailem lub telefonicznie

This workshop registration has been closed.

You are welcome to stay tuned and follow us for more information on our online continuing education program.